0

BaseTwo – nowy tablet od Overmaxa

Overmax BaseTwoDo oferty firmy Overmax dołączył właśnie kolejny tablet, a mianowicie BaseTwo. Dostępne w czarnej wersji kolorystycznej urządzenie jest, przynajmniej według informacji prasowej, nowoczesnym tabletem o modnym designie.

Do czynienia mamy tutaj oczywiście z urządzeniem z niższej półki cenowej, które oferuje dosyć przeciętną, nawet jak na tą kategorię specyfikację. Dedykowany system to Android Ice Cream Sandwich, do którego płynnego działania wystarczyć musi skromne 512MB pamięci operacyjnej DDR3 oraz procesor o częstotliwości taktowania 1,2GHz. Informacja prasowa nie podaje niestety dokładniejszych danych dotyczących chipsetu.

Nie znamy także rozdzielczości ekranu. Wiadomo jedynie, że posiada on przekątną 7 cali i pojemnościowy wyświetlacz.

Do pozostałych specyfikacji zaliczyć należy modem WiFi 802.11 b/n/g, slot na karty microSD (pojemność do 32GB), port microUSB oraz obecność aktywnego slotu kart sim oraz obsługę zewnętrznych modemów 3G. Zasilanie wszystkim podzespołom zapewnia bateria o niewyróżniającej się pojemności 2200mAh.

Jeżeli BaseTwo zaoferuje naprawdę niską cenę, to dzięki obecności na swoim pokładzie modemu 3G może wydać się interesująca opcją. Nie zmienia to oczywiście faktu, że w porównaniu z innymi urządzeniami tej samej klasy dostępnymi na rynku, wypada straszliwie przeciętnie.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel