0

Samsung GALAXY Note 8.0 wspiera Wacom feel IT

Samsung Galaxy note 8.0 z wacom feel itPrzedstawiciele firmy Wacom poinformowali wczoraj o zastosowaniu jej technologii Wacom feel IT w urządzeniu GALAXY Note 8.0 firmy Samsung. Ten system czujników pióra cyfrowego został zoptymalizowany przez Wacom z myślą o różnych aplikacjach do smartfonów i tabletów.

W 2011 roku GALAXY Note był pierwszym smartfonem, w którym zastosowano system czujników pióra cyfrowego Wacom. Technologia feel™ została zastosowana w modelach GALAXY Note 10.1 (wprowadzonym na rynek w sierpniu 2011 r.), GALAXY Note II (wrzesień 2012 r.) oraz w urządzeniu ATIV Smart PC (październik 2012 r.). Obecnie Samsung wprowadza ją w swoim piątym już urządzeniu.

Rysik S Pen urządzenia Galaxy Note 8.0
z technologią feel zwiększa użyteczność tego tabletu na co dzień i umożliwia bardziej kreatywne korzystanie z niego. Podczas używania funkcji Air View wystarczy na przykład zbliżyć rysik S Pen do ekranu, aby wyświetlić podgląd plików wideo, wiadomości e-mail, zdjęć czy terminów w aplikacji S Planner — nie trzeba otwierać całkowicie plików ani aplikacji. Za pomocą rysika S Pen można także łatwo edytować i przycinać materiały multimedialne, a w aplikacjach Paper Artist i Photo Note można nadawać zdjęciom indywidualne, artystyczne cechy.

Technologie Wacom feel IT obejmują bardzo wrażliwe pióro cyfrowe oraz inne ważne komponenty wbudowane w urządzenie GALAXY Note 8.0, dzięki którym jego interfejs umożliwia naturalną, intuicyjną obsługę. Promując wdrażanie technologii feel™ w urządzeniach mobilnych, Wacom dąży do upowszechniania nowych, kreatywnych rozwiązań komunikacyjnych w szerokiej gamie produktów dla użytkowników indywidualnych.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz