0

Acer Iconia W510. Galeria zdjęć

Acer Iconia W510 z Windows 8Do testów otrzymaliśmy multimedialny tablet internetowy Acer Iconia W510. Mam dla Was pierwszy autorski materiał związany z tym urządzeniem. Tym razem jest to galeria zdjęć.

Tablet internetowy Acer Iconia W510 to ciekawe urządzenie, które może być użytkowe z i bez klawiatury, która pełni również rolę dodatkowego akumulatora. Klawiatura pozwala na szybsza pracę na tym tablecie.

Testowane urządzenie jest solidnie wykonane. Tablet, czyli ekran pewnie leży w dłoni. Nie jest to ciężkie urządzenie, ale gdy dołączymy stację dokującą, wtedy waga automatycznie sporo wzrasta. W rękach go raczej się nie utrzyma.

Zobacz także: Getac Z710. Galeria zdjęć

Acer Iconia W510 pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 8. Aby prawidłowo działał, urządzenie ma także wbudowaną pamięć operacyjną 2 GB RAM oraz procesor Intel Atom 1.5 GHz. Z kolei dysk twardy ma pojemność 32 GB.

Treści wyświetlane są na ekranie IPS LCD o przekątnej 10,1 cala i rozdzielczości 1366×768 piksela. Zdjęcia można wykonać za pomocą aparatu fotograficznego o matrycy 8 megapiksela.

Acer Iconia W510

Obraz 1 z 35

Tablet internetowy Acer Iconia W510.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz