3

myTAB 10 DualCore w Biedronce za 499 zł oficjalnie! Dodatkowo pakiet aplikacji wart 250 zł!

myTAB 10 DualCorePolska firma myPhone wprowadza kolejną promocję wraz z siecią sklepów Biedronka. Od 11 marca 2013 roku będzie można kupić w sklepach Biedronka tablet internetowy myTAB 10 DualCore w cenie 499 zł. Dodatkowo klient może liczyć na sporą liczbę zainstalowanych, płatnych aplikacji.

Już wcześniej informowaliśmy, że w Biedronce będzie taka promocja, ale teraz mamy już potwierdzoną informacje przez samego prodcuenta.

myTAB 10 DualCore został wyposażony w dwurdzeniowy procesor RockChip 3066 1,6GHz (Cortex A9), pamięć operacyjną 1GB DDR3 oraz 8GB pamięci wewnętrznej. Urządzenie pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android v4.1. Dodatkowo jest wyposażony w układ graficzny Mali 400 MP4. Pamięc można rozszerzyć za pomocą karty microSD.

Tablet wyposażony został również w dwa wejścia micro-B USB (w tym jedno z opcją host), a także w port mini-HDMI umożliwiający wyświetlanie filmów w rozdzielczości HD na telewizorze. Łączność z siecią Internet zapewnia wbudowany moduł WiFi, można też podłączyć zewnętrzny modem 3G za pomocą złącza USB. Wyświetlacz w układzie 4:3, o przekątnej 9.7” i rozdzielczości 1024×768 pikseli wiernie odwzorowuje paletę barw. Obsługę tabletu umożliwia dotykowa matryca MultiTouch – 10 punktów.

Obudowa tabletu jest wykonana z szkła (wyświetlacz) i anodowanego aluminium. Specyfikację myTAB 10 DualCore uzupełniają aparat fotograficzny 2,0 Mpx umieszczony z tyłu obudowy i kamerka internetowa VGA z przodu, złącze słuchawkowe 3,5mm i powiększona do 8000 mAh pojemności wydajna bateria, zapewniająca do 10 godzin pracy tabletu.

Tablet myTAB 10 DualCore oferuje także pakiet aplikacji, e-booków i e-prenumerat przygotowany wspólnie przez myPhone i Jeronimo Martins Polska oraz kilku partnerów. Pełna lista dodatków znajduje się na stronie: http://www.mytab.eu/tablet-mytab-10-dualcore/

Czy ktoś z Was zamierza skorzystać z tej oferty?
Cena jest przyzwoita i jeśli poszukujemy tabletu, to warto się ni zainteresować…

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz