0

ASUS Transformer AiO zapowiedziany – tablet i PC z dwoma systemami

Transformer AiOJeżeli szukasz urządzenia, które zagwarantuje Ci pełny pakiet, będąc połączeniem tabletu i komputera oraz systemu Android i Windowsa 8, wtedy ASUS ma dla Ciebie naprawdę ciekawa ofertę. Odpowiedzią jest tutaj ASUS Transformer AiO, zaprezentowany na zdjęciu powyżej, który w kategorii all-in-one nie ma sobie równych!

Mamy tutaj do czynienia z urządzeniem bazującym na procesorze Intel Core, wyposażonym w co najmniej 1TB pamięci oraz 8GB RAM! Stacja PC posiada co najmniej Intel Cora i5, z możliwością upgradeu do i7, 8GB pamięci operacyjnej, 4 porty USB 3.0 oraz jeden 2.0, wyjście HDMI oraz slot na karty pamięci 3w1. Całość posiada również napęd DVD, Bluetootha 4.0, WiFi oraz port Ethernet.

Poprzez kabel HDMI podpiąć możesz dodatkowy monitor i odpalić na nim Windowsa, w czasie kiedy na pierwszym wyświetlana jest platforma od Google. Wyświetlacz urządzenia można odczepić i zmienić w tablet, z czterordzeniowym procesorem Tegra 3, 2GB pamięci operacyjnej oraz 32GB pamięci wewnętrznej. Wyświetlacz oferuje rozdzielczości 1920×1080 pikseli oraz przekątną 18,4 cala!

Cena zaczyna się od 1299$. Nie najgorzej jak na połączenie Androida, Windowsa 8, tabletu oraz komputera 😉

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel