0

Samsung Galaxy Tab WIFI już w Polsce!

Od dzisiaj, ostatnio zapomniany przez wszystkich (ciągłe premiery tabletów z Honeycombem oraz iPad 2), Galaxy Tab dostępny będzie w nowej wersji – wykorzystując jedynie połączenie WIFI.

Galaxy Tab WIFI (P1010) pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 2.2 Froyo i przeznaczony jest dla osób które używają tabletu głownie w domu, lub miejscu pracy i nie wymagają od niego funkcjonalności telefonu.

Android Market oferuje nam tysiące aplikacji wśród nich dostęp do map Google, czy skanowanie wizytówek poprzez kamerkę urządzenia dzięki Goggles. Na P1010 zostanie również preinstalowany Social Hub pomagając nam w organizowaniu naszego życia towarzyskiego i dzieleniu się naszymi przeżyciami z najbliższymi. Wbudowana przeglądarka (oraz inne dostępne w Android Martket) zapewnia pełną obsługę stron internetowych dzieki wsparciu technologi Flash 10.1 (którą następnie możemy zaktualizować do 10.2).

Specyfikacja urządzenia niewiele różni się od P1000, 7-calowy ekran TFT o rozdzielczości 1024×600 WSVGA, pamięć wewnętrzna o pojemności 16 GB (z możliwością rozszerzenia poprzez kartę microSD o kolejne 32 GB), a wszystko zamknięte w zgrabnej obudowie o grubości jedynie 12mm. Oczywiście do dyspozycji mamy dwie kamerki, na przodzie 1,3 MP, która doskonale sprawdzi się do wideorozmów, tylna kamerka 3MP posłuży nam do dokumentowania wielu chwil.

Sugerowana cena Samsunga Galaxy Tab WIFI to 1299 zł, według redakcji otabletach.pl nie jest to wygórowana kwota jak na urządzenie o tak wielkich możliwościach multimedialnych oraz zastosowania w pracy.

źródło: informacja prasowa

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Krzysztof Kulpiciński