0

Tablet Dell XPS 10 z 2-rdzeniowym procesorem, pamięcią 64 GB i Windows

Dell XPS 10Firma Dell to tej pory nie podbiła rynku tabletów internetowych, ale nie zamierza tanio sprzedać skóry. Urządzenie Dell XPS 10 charakteryzuje się dość ciekawą specyfikacją, ale cena jest dość sporawa. Chyba za duża…

Tablet XPS 10 można wyposażyć w mobilną stację dokującą z klawiaturą. Dzięki temu użytkownik zyskuje możliwość pracy bez podłączonego zasilania przez 18 godzin, integrację funkcji klawiatury i panelu dotykowego oraz porty USB i HDMI.

Tablet wyposażono w bezramkowy wyświetlacz HD, dwie kamery, głośniki stereofoniczne z dźwiękiem SRS i funkcjami audio, trzy mikrofony oraz funkcję usuwania zakłóceń FluencePro™.
i słuchanie muzyki.

Urządzenie działa pod kontrolą dwurdzeniowego procesora Qualcomm® Snapdragon S4 1,5 GHz, a wszystkie dane można zapisać dysku 64 GB eMMC3.

Zobacz także: NEXO 10 3G. Tablet o mocnych parametrach. Warty uwagi!

System Windows RT na tablecie XPS 10 z aplikacjami do pracy i rozrywki wyposażono w pakiet narzędzi biurowych, zoptymalizowany pod kątem obsługi dotykowej. Umożliwia to tworzenie, edycję i wyświetlanie plików programów Word, Excel, PowerPoint i OneNote bezpośrednio na tablecie, korzystając z funkcji dotykowych.

Dodatkowo tablet wyposażono w szereg aplikacji rozrywkowych takich jak Xbox Live oraz aplikacje muzyczne i wideo. Podczas zapisywania plików w usłudze SkyDrive następuje ich automatyczna synchronizacja z chmurą, co pozwala uzyskiwać do nich dostęp przy użyciu dowolnego urządzenia z systemem Windows 8 połączonego z internetem.

Dell XPS 10

Dell XPS 10 będzie dostępny na dell.pl i w sieci sklepów Komputronik, X-KOM, MediaMarkt i Saturn.

Zobacz także: Intermatrix U7 – kolejny tablet z Ubuntu!

Ceny Dell XPS 10:

Ze stacją dokującą: 2999 pln brutto,
Bez stacji dokującej: 2299 pln brutto.

Jak dla mnie ta cena jest przesadzona i dlatego ten produkt Della nie osiągnie masowej sprzedaż, czy popularności. Zdecydują się na niego tylko osoby, które potrzebują solidnego sprzętu do pracy. Do tego ten tablet na pewno się doskonale nada.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz