0

Lava E-Tab Connect 3G – siedmiocalowy tablet z rozmowami głosowymi po przystępnej cenie

Lava E-Tab Coonect 3GFirma Lava, której nazwa szczerze nic mi nie mówi, wypuściła na rynek nowy produkt, a mianowicie siedmiocalowy tablet E-Tab Connect 3G. Co spowodowało, że zwróciłem uwagę na urządzenie tak mało popularnej marki? Przede wszystkim niska cena i możliwość wykonywania połączeń głosowych!

Siedmiocalowy wyświetlacz Lavy wspiera rozdzielczość WVGA, na pokładzie znajdujemy procesor Qualcomm Snapdragon o częstotliwości taktowania 1GHz, tylni aparat 2mpix, przedniego shootera VGA, baterię o pojemności 3000mAh i niestety, zaledwie 512MB RAM-u.

Producent zadbał o to, aby na pokładzie E-Tab Connect 3G znalazła się spora liczbą preinstalowanych aplikacji, wyposażając tablet dodatkowo w Bluetootha, GPS-a oraz WiFi. Na jakim poziomie plasuje się cena? Według zapewnień producenta, nie powinna przekroczyć 174 dolarów.

W internecie udało mi się znaleźć informację, że Lava jest pionierem na rynku indyjskim, jeżeli chodzi o produkcję smartfonów działających pod Androidem i że posiada na swoim koncie już kilka ciekawych modeli słuchawek.

Przyglądając się jednak tabletowi E-Tab Connect 3G muszę otwarcie przyznać, że jego specyfikacja nie powala… 😉

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel