7

Shiru Shogun 10” Ultimate 200 złotych taniej w Citeam + wysyłka za darmo!

Shiru Shogun 10" UltimateZ firm produkujących tablety, znajdujących się poza ścisłą czołówką, Shiru to chyba jedna z najpozytywniej kojarzących się marek. Regularnie udowadnia bowiem, że jest możliwe zaoferowanie użytkownikowi końcowemu przystępnego cenowo i jednocześnie bardzo dobrego urządzenia!

Świetnym przykładem jest tutaj model Shiru Shogun 10” Ultimate, wyposażony w 4-rdzeniowy procesor, 2GB pamięci operacyjnej DDR3 i matrycę IPS o rozdzielczości 1920×1200 pikseli. Chociaż jego cena rynkowa jest naprawdę atrakcyjna i wynosi na chwilę obecną 1199zł, to obecnie może być Wasz o 200zł taniej!

Wszystko za sprawą promocji w serwisie Citeam, gdzie Shogun dostępny jest za 999zł z opcją całkowicie darmowej przesyłki.

Czterordzeniowy procesor, który znalazł się na pokładzie Shiru Shoguna 10” Ultimate, to nie pierwszy z brzegu noname, ale cieszący się naprawdę pozytywnymi recenzjami Samsung Exynos 4412 o częstotliwości taktowania 1,4GHz, wspomagany przez układ graficzny Mali 400 MP4.

Do zestawu należy dodać ekran chroniony przez Gorilla Glass, 32GB pamięci wbudowanej, 2 aparaty o wysokiej rozdzielczości, nowoczesny design, niedużą wagę, czytnik kart microSD oraz pełne wsparcie ze strony Google Play.

Jeżeli jesteście zainteresowani ofertą to zapraszam Was serdecznie do odwiedzenia Citeam (link). 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel