0

Wszystkomający Hyundai T10 – czy, aby na pewno?

Hyundai T10Hyundai na swoim koncie posiada już kilka tabletów, między innymi model Rock X, czy też Hold X, nie jest więc żółtodziobem w temacie urządzeń mobilnych. Producent postanowił wypuścić na rynek kolejny tablet, a mianowicie dziesięciocalowego T10.

Jeżeli wierzyć sieciowym pogłoskom, w jego wnętrzu znajdziemy wyświetlacz o rozdzielczości 1280×800 pikseli w technologii IPS, czterordzeniowy procesor Samsung Exynos 4412 o częstotliwości taktowania 1,4GHz oraz GPU Mali-400 MP4. Dodając do tego 2GB pamięci RAM otrzymujemy specyfikację pod naprawdę rozsądną i zadowalającą wydajność!

Producent obiecuje również obecność GPS, Bluetootha i aktywnego modemu 3G, gwarantującego również wsparcie dla technologii HDSPA. Nie mogło zabraknąć tutaj oczywiście najnowszego Androida, oznaczonego numerkiem 4.2 (Jelly Bean).

Co do pozostałych specyfikacji, nie zostały one jeszcze podane, podobnie jak sama data premiery urządzenia. Czy Hyundaia T10 nazwać możemy wszystkomającym? Na papierku z pewnością. Należy jednak pamiętać, że firma pracowała już nad naprawdę dużą gamą tabletów, o których pogłoski krążyły w sieci, a większość z nich nie ujrzała nigdy światła dziennego. Oczywiście nie chcę zapeszać i mam nadzieję, że z najnowszą propozycją firmy Hyundai będzie inaczej 😉

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel