0

Tablet Iriver ITQ701 z wyświetlaczem IPS i najnowszym Androidem. Cena 899 zł!

Tablet Iriver ITQ701 Firma Iriver to kolejna marka elektroniczna, która próbuje swoich sił na rynku tabletów internetowych. Jednak producent atakuje rynek dość solidnym urządzeniem Iriver ITQ701 w przystępnej cenie 899 zł. Za tą kwotę otrzymamy ciekawy tablet.

Tablet Iriver ITQ701 pracuje pod kontrolą układu NVIDIA TEGRA 3 wykorzystującego 4 rdzeniowy procesor o taktowaniu 1,2 GHz i układu graficznego ULP GeForce. Tablet potrafi działać nawet do 10h przy maksymalnej jasności i ciągłej wielozadaniowej pracy. Dzięki zastosowaniu 1GB pamięci RAM możemy korzystać z wielu programów równocześnie, wygodnie przełączając się między nimi.

Urządzenie wyróżnia się siedmiocalowym ekranem o rozdzielczości 1280×720 pikseli. Zastosowana w ITQ701 technologia IPS pozwala na oglądanie multimediów niemal pod dowolnym kątem, oglądanie filmu wraz ze znajomymi nie będzie stanowiło najmniejszego problemu. Wygodę obsługi zapewnia warstwa dotykowa z obsługą pięciopunktowego dotyku.

Zobacz także: Cube prezentuje tablet U30GT2 z wyświetlaczem 1200p, procesorem quad core i ciekawą ceną!

ITQ701 pracuje pod kontrolą nowoczesnego systemu Android Jelly Bean w wersji 4.1.1 z obsługą aktualizacji z poziomu urządzenia. Dodatkowym atutem jest wsparcie ze strony Tegra Zone dzięki któremu znane nam gry, możemy pobrać z dodatkowymi efektami graficznymi dedykowanymi urządzeniom na platformie NVIDII.

Z łączności trzeba wymienić WiFi, Bluetooth oraz GPS.

ITQ700 posiada również wbudowaną 2 megapikselową kamerę do wideo rozmów, z możliwością robienia zdjęć w panoramie oraz nagrywania filmów w Full HD.

Zobacz również: Tablet Dell XPS 10 z 2-rdzeniowym procesorem, pamięcią 64 GB i Windows

Wbudowana pamięć wynosi 16 GB, ale można ją rozszerzyć za pomocą kart microSD.

Producent ustalił cenę na 899 zł.

Co sądzicie o pierwszym tablecie w oferie firmy Iriver? Czy model ITQ701 za 899 zł jest wart uwagi? Według mnie jest to dość przystępne urządzenie i bardzo chętnie spróbuje go skombinować na testy. Chcielibyście?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz