0

Aplikacja Twitter dostępna na Windows 8. Sporo funkcji tylko dla tej platformy

Twitter dla Windows 8Posiadacze urządzeń z systemem operacyjnym Windows 8 mogą już korzystać z aplikacji Twitter dedykowanej tej platformie. Funkcji jest dość sporo.

Oprogramowanie Twitter dla Windows 8 można pobrać bezpłatnie ze Sklepu Windows. Prócz znanych już możliwości Twittera, aplikacja oferuje nowe funkcje, dostępne tylko w Windows 8.

Funkcje aplikacji Twitter dla Windows 8:

– Okno podglądu – użytkownik może korzystać z Twittera i innej aplikacji w tym samym czasie. Okno Twittera można przeciągnąć do lewej lub prawej strony ekranu, a następnie otworzyć inną aplikację. W tym widoku można ustawić różne proporcje okna aplikacji: jedną trzecią, dwie trzecie lub pełny ekran.
– Duże i wyśrodkowane zdjęcia. W nowym widoku poziomym można nie tylko wyświetlać większe wersje poszczególnych zdjęć, ale także przewijać je poziomo i przeglądać wiele zdjęć na karcie Odkryj profilu użytkownika.
– Panel Udostępnij – umożliwiający wysyłanie tweetów z dowolnej aplikacji i w dowolnej chwili. Wystarczy przesunąć szybko palcem od prawej strony interfejsu Windows 8, a następnie wybrać panel Udostępnij, aby udostępnić na Twitterze materiały, np. zdjęcia czy artykuły, z dowolnej aplikacji.
– Panel Szukaj – do wyszukiwania w każdej chwili. Podobnie jak panel Udostępnij ten panel umożliwia łatwe znajdowanie kont i tweetów przy użyciu określonego hashtagu.
– Dynamiczne kafelki i powiadomienia – są widoczne niezależnie od działającej aplikacji. Dzięki nim zawsze wiesz na bieżąco, co dzieje się na Twitterze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz