1

Nowa gra od twórców Angry Birds – przygotujcie się na debiut The Croods!

The CroodsRovio to marka developerska, której żadnemu użytkownikowi smartfonów oraz tabletów nie musimy raczej przedstawiać. Wszystko za sprawą tytuły Angry Birds, który jest jedną z najpopularniejszych i jednocześnie najbardziej grywalnych propozycji na urządzenia mobilne.

Developer postanowił połączyć siły z inną popularną marką, a mianowicie studiem filmowym Dreamworsk. W efekcie, powstała gra The Croods, która zapowiada się naprawdę ciekawie i z której oficjalny trailer znajdziecie na dole wpisu 🙂

The Croods przenosi nas dziesiątki tysięcy lat wstecz, gdzie jako ludzie pierwotni musimy wykorzystać ogromny potencjał w nas drzemiący i zacząć wcielać w życie kolejne pomysły. Nasz tytułowy bohater to Grug, który ciągle dąży do rozbudowy rodzimego plemienia. Wszystko to zostało wsparte miłą dla ucha muzyką i bajkową, naprawdę sympatyczną grafiką.

Gra, podobnie jak większość obecnych tytułów działa na licencji freemium. Oznacza to, że jej pobranie jest w pełni darmowe, użytkownik może zdecydować się jednak na dokonanie mikropłatności, w celu przyśpieszenia czasu oczekiwania na ewolucję swojej wioski.

Chociaż słyszałem już wiele głosów, że The Croods to bezczelna reklama nowej produkcji od Dreamworks, to wydaje mi się, że wielu z Was z miłą chęcią spędziłoby nad grą trochę czasu. Aplikację powinniście już znaleźć zarówno w sklepie Google, jak i Apple 😉

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel