2

Pyle prezentuje tablet samochodowy

PylePyle to firma, która zajmuje się produkcją systemów audio dla samochodów osobowych. Wszystko wskazuje na to, że postanowiła jednak poszerzyć swoją ofertę i zaprezentowała wczoraj w pełni dotykowe urządzenie o przekątnej 10,1 cali, które przypomina tablet.

Produkt o nazwie kodowej PLD10BT można zamontować bezpośrednio do deski rozdzielczej i odpiąć w każdej chwili. Samochodowy tablet posiada umiejętność zapamiętywania swoich optymalnych pozycji w zależności od użytkownika, który z niego korzysta, dzięki czemu przy jego uruchomieniu samodzielnie ustawi się pod właściwym kątem.

Zintegrowany bluetooth pozwala na bezpośrednie odtwarzanie multimediów z innych urządzeń mobilnych, które posiadamy przy sobie, zarówno tych działających na iOS, jak i na Androidzie. System obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty multimedialne, samodzielnie skanując nasze urządzenia w poszukiwaniu muzyki i filmów, abyśmy mogli w pełni skupić się na jeździe.

Odczepiany ekran, posiada rozdzielczości 1024×600 pikseli. Jak na przekątną 10,1 cala nie jest to powalający wynik, do zastosowań samochodowych powinien być jednak w pełni zadowalający. Wystarczy, że wyłożycie 284$ i to cacko może być już Wasze! 😉

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel