0

JXD pracuje nad serią tabletów gamingowych – debiut rynkowy już latem!

JXD S5800JXD to mało popularny na naszym rynku producent, w Chinach jest jednak dosyć znaną marką. W jego ofercie znajdują się przede wszystkim tablety z Androidem. Wytwórca postanowił poszerzyć ją jednak o tablety skierowane przede wszystkim dla graczy! Nowe modele na rynek trafią już latem bieżącego roku.

Chociaż JXD będzie musiało walczyć z silną konkurencją ze strony Archosa i Razera, które na swoim koncie również posiadają gamingowe tablety, to firma jest na to z pewnością przygotowana. Postanowiła wypuścić bowiem aż 6 różnych modeli swoich urządzeń, z których każdy wyposażony jest w fizyczne klawisze i triggery ułatwiające nawigację w najpopularniejszych gatunkach gier.

Jedną z ciekawszych propozycji od JXD jest model S5800, wyposażony w najnowszego Androida i pięciocalowy wyświetlacz IPS. Urządzenie na rynku pojawić ma się już w sierpniu, w wersji z procesorem dwu- i czterordzeniowym. Dodać musimy do tego również 2GB pamięci operacyjnej i ceny zaczynające się od zaledwie 66 dolarów!

Urządzenia zapowiadają się więc naprawdę ciekawie, cały czas mam jednak nieodparte wrażenie, że wyglądają praktycznie tak samo jako konsole przenośne PSP lub PS Vita. No cóż, Chińczykom chyba nigdy nie będzie przeszkadzać kopiowanie pomysłów od innych, zdecydowanie większych od siebie konkurentów 😉

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel