0

TOP 5 aplikacji w Google Play – luty 2013

Google PlayKażdego dnia, setki i tysiące aplikacji są pobieranych z oficjalnego sklepu Androida, a mianowicie Google Play. Niektóre z nich cieszą się mniejszą popularnością, inne natomiast na fali wirusowego marketingu rozchodzą się jak przysłowiowe, świeże bułeczki.

Wśród setek tysięcy dostępnych appek z pewnością można często się zagubić i nie wiedzieć, która z nich okaże się przydatna, a która jest tylko i wyłącznie niepotrzebnym badziewiem. To właśnie dlatego, po raz kolejny przebrnąłem przez bogate zasoby Android Marketu i wybrałem specjalnie dla Was, drodzy Czytelnicy, 5 najpopularniejszych według mnie aplikacji na platformę z zielonym ludzikiem, które w lutem 2013 roku cieszyły się największym zainteresowaniem! 🙂

5. Snapseed  

SnapseedChociaż sam nie należę do sympatyków pstrykania zdjęć smartfonami i tabletami, to zdaję sobie sprawę, że jestem w zdecydowanej mniejszości. Nie zdziwił mnie więc zbytnio fakt, że aplikacja Snapdseed zdobywa sobie ostatnio tak dużą popularność.

Jak z pewnością się już domyślasz, przeznaczona jest do edytowania zdjęć i wyciągania z nich jak najwyższej jakości, dzięki zaledwie kilku kliknięciom! Opcja Auto Correct pozwala na poprawienie balansu kolorów, redukcję szumów, usunięcie czerwonych oczu oraz niewyraźnych elementów w zaledwie kilka sekund. Dodatkowe funkcje, zawierają w sobie natomiast zaawansowane filtry, ramki i efekty, które nie są dostępne w standardowym zestawie narzędzi Androida. Co więcej, przy pomocy Snapseed możesz od razu udostępniać swoje fotografii na Fejsie lub Google+.

Google Play

4. Hike

HikeHike to kolejna aplikacja pozwalają na darmową komunikację ze znajomymi, zbliżona w pewnym stopniu do Whatsapp, wyposażona jednak w kilka innych i dodatkowych funkcji. Co więcej, jest to multiplatforma, dzięki czemu wiadomości wysyłać możesz także do tych znajomych, którzy nie korzystają z Hike’a na swoich urzadzeniach!

W lutym, aplikacja zajęła drugą pozycję w rankingu globalnym jeżeli chodzi o darmowe aplikacje w Google Play. Uplasowała się również na pierwszym miejscu pośród darmowych appek na rynku indyjskim w iTunes Store.

Google Play

3. OfficeSuite Viewer 7 + PDF&HD

OfficeSuite Viewer 7 + PDF&HDUniwersalny i jeden z najpopularniejszych programów, pozwalający na odtworzenie ogromnej ilości plików pakietu biurowego, przeznaczony na urządzenia z Anroidem. Co więcej, OfficeSuite Viewer 7 wyposażony został również w możliwość drukowania poszczególnych plików, a w obecnej wersji także otwierania plików PDF oraz spakowanych danych w formacie ZIP.

Dlaczego tak popularna aplikacja znalazła się w lutowym zestawieniu? Między innymi dlatego, że doczekała się odświeżonego interfejsu w HD oraz z powodu ciągle niemalejącej popularności w ogólnych rankingach Google Play 🙂

Google Play

2. Real Racing 3

Real Racing 3Następca tytułu Real Racing 2, to naprawdę posiadająca ogromny potencjał i wykorzystująca w pełni możliwości graficzne dzisiejszych urządzeń mobilnych gra. Ta symulacja wyścigów samochodowych posiada świetnie odwzorowane auta, dokładną fizykę, fotorealistyczne trasy oraz dostęp do trybu multiplayer.

High-endowa produkcja dla urządzeń z Androidem z najwyższej półki. Starsze smartfony i tablety mogą mieć problem z jej płynnym uruchomieniem!

Google Play

1. Photoshop Touch

Photoshop TouchWreszcie doczekaliśmy się wersji Photoshop’a przeznaczonej na urządzenia mobilne z Androidem. Najlepsze komputerowe oprogramowanie do obróbki i edycji grafiki, dostępne jest zarówno na tablety i smartfony.

Dostosowane oczywiście do obsługi dotykowej, daje nam dostęp do podstawowych filtrów i efektów oraz wszystkich najpopularniejszych funkcji, które znamy z pełnej wersji komputerowej. Co najlepszej, aplikację nabyć możemy już za jedyne 5 dolarów!

Google Play

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel