0

TOP 5 aplikacji w App Store – luty 2013

App StorePo opublikowanym wczoraj poście z 5 najciekawszymi.pl lutowymi aplikacjami w Google Play, przyszedł czas na listę TOP 5 appek na urządzenia z iOS. Bardziej spostrzegawczy z Was zauważą, że na liście pojawiają się dwie te same pozycje, co w przypadku systemu Android. Nie jest to jednak spowodowane MOIM LENISTWEM (no może trochę! :P), ale ogromną popularnością, jaką appki zyskały sobie zarówno wśród Androidowców jak i Apple-geeków 😉

Jeżeli jesteś ciekawy jakich aplikacji nie może zabraknąć w Twoim iPadzie lub iPhonie i które ściągane były najczęściej w różnych częściach świata, to zapraszam Cię do dalszej lektury 🙂

5. Photoshop Touch

Photoshop TouchWreszcie doczekaliśmy się wersji Photoshop’a przeznaczonej na urządzenia mobilne z Androidem. Najlepsze komputerowe oprogramowanie do obróbki i edycji grafiki, dostępne jest zarówno na tablety i smartfony.

Dostosowane oczywiście do obsługi dotykowej, daje nam dostęp do podstawowych filtrów i efektów oraz wszystkich najpopularniejszych funkcji, które znamy z pełnej wersji komputerowej. Co najlepszej, aplikację nabyć możemy już za jedyne 5 dolarów!

App Store

4.Real Racing 3                                        

Real Racing 3Następca tytułu Real Racing 2, to naprawdę posiadająca ogromny potencjał i wykorzystująca w pełni możliwości graficzne dzisiejszych urządzeń mobilnych gra. Ta symulacja wyścigów samochodowych posiada świetnie odwzorowane auta, dokładną fizykę, fotorealistyczne trasy oraz dostęp do trybu multiplayer.

High-endowa produkcja dla urządzeń z Androidem z najwyższej półki. Starsze smartfony i tablety mogą mieć problem z jej płynnym uruchomieniem!

App Store

3. Socialcam 5.0

Socialcam 5.0Firma deweloperska Atudoesk wypuściła nową wersję aplikacji Socialcam, oznaczoną numerkiem 5.0. Przeznaczony przede wszystkim dla użytkowników smartfonów program, w zaledwie kilka dni zyskał sobie ogromną popularność.

Czym może zaskoczyć nas najnowsza wersja? Między innymi wsparciem dla wideo HD w jakości 720p, możliwością poprawy kolorystyki zaledwie jednym kliknięcie i to w czasie rzeczywistym! Ideą aplikacji Socialcam jest tworzenie i udostępnianie materiałów wideo, na dokładnie takiej samej zasadzie jak do tej pory robiliśmy to ze zdjęciami. Nielimitowana długość filmików, dostęp do szerokiej gamy filtrów i ciekawych efektów – wszystko to dostępne w jednym, prostym programie! 😉

App Store

2. Brewster

BrewsterNarzędzie do zarządzania kontaktami telefonicznymi, czy też mailowymi. Pytanie tylko, czy jest Ci na pewno potrzebne, jeżeli aplikacja dostępna standardowo w iOS’ie sprawuje się wyśmienicie? Jeżeli na własne oczy zobaczysz Brewstera i zapoznasz się z jego możliwościami, odpowiesz na to pytanie pozytywnie bez najmniejszego zachowania!

Nie dość, że jest to jeden z najestetyczniejszych menedżerów do zarządzania książką adresową, to dodatkowo daje możliwość połączenia kontaktów z ogromną ilością zdjęć i sieci społecznościowych. Synchronizując swoje urządzenie z Brewsterem, wszystkie dane teleadresowe znajdujące się w książce są zawsze aktualne, a Ty masz dostęp do najnowszych zdjęć i materiałów publikowanych przez znajomych.

Co więcej, aplikacja pozwala na tworzenie spersonalizowanych i dynamicznych profili, pozwalając uzyskać szybki dostęp do tych znajomych z książki adresowej, z którymi kontaktujesz się najczęściej!

App Store

1.AVP Evolution

AVP EvolutionBitwa pomiędzy najniebezpieczniejszymi monstrami, które kiedykolwiek stąpały po zimie w końcu dostępna jest w App Store za sprawą Alien vs Predator Evolution. W grze możemy wcielić się zarówno w postać obcego jak i predatora i cieszyć się wyśmienitą grafiką oraz wielogodzinną rozrywką.

Tytuł przygotowany został przez studio Angry Mob Games i może być Twój już za jedyne 4,99$!

App Store

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel