1

Ekoore Lucid – wyświetlacz Retina i cena 250 euro

Ekoore LucidKolejny producent budżetowych tabletów postanowił udowodnić, że stworzenie taniego urządzenia o porządnych specyfikacjach jest jak najbardziej możliwe. Mowa tutaj o firmie Ekoore, która zaprezentowała tablet Lucid, wyposażony między innymi w wyświetlacz Retina i oferujący cenę poniżej 250 euro!

Ekran o przekątnej 9,7 cali zapewni wsparcie dla rozdzielczości 2048×1536 pikseli (spodziewać możemy się też wersji 10-calowej z panelem IPS), a w środku znajdujemy procesor czterordzeniowy AllWinner A31 i 2GB pamięci RAM.

Dodać należy do tego 16GB pamięci wewnętrznej oraz slot na karty microSD. Całość uzupełniają dwa aparaty (tylni 5mpix i przedni 1,3mpix), slot HDMI, WiFi, Bluetooth oraz bateria o pojemności 8000mAh! Według zapewnień producenta, powinna ona wystarczyć na co najmniej 10 godzin nieprzerwanej pracy.

Urządzenie ma trafić na rynek w kwietniu i być dostępne w trzech wersjach. Oprócz wspomnianej już 9-7-calowej oraz 8-calowej, użytkownicy będą mogli sięgnąć również po tablet Ekoore Lucid w  wersji 7-calowej, wyceniony na zaledwie 169 euro!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel