1

Manta zapowiada tablety 9,7” i 10,1” z wyświetlaczem IPS2. Czekacie?

Manta MID1002Firma Manta Multimedia rozpoczęła produkcję nowych tabletów z wyświetlaczem wykonanym w technologii IPS2. Rozdzielczość ekranu wynosząca aż 2048 x 1536 pikseli zapewni czysty, ostry obraz. Tablety będą mieć także mocną specyfikację – 2 GB RAM, 16 GB wbudowane pamięci praz system operacyjny Android 4.1.

Nowa linia tabletów Manta Multimedia z wyświetlaczem IPS2 będzie dostępna w dwóch wariantach: z ekranem 9,7” oraz 10,1”. Pamięć RAM 2 GB oraz 16 GB wbudowanego dysku dostępnego dla użytkownika w połączeniu z systemem operacyjnym Android 4.1 Jelly Bean oraz tysiącami aplikacji dostępnymi w sklepie Google Play.

Wbudowany modem 3G pozwala na połączenie z Internetem bez konieczności znajdowania się w zasięgu sieci WiFi. Dzięki temu za pomocą tabletu można nie tylko przeglądać strony WWW, ale także prowadzić rozmowy głosowe oraz uczestniczyć w wideokonferencjach wszędzie tam, gdzie dostępny jest zasięg operatorów telefonii komórkowej. Z kolei tylni aparat ma rozdzielczość aż 5 Mpix i wyposażony jest w technologię AutoFocus. Wyjście HDMI pozwoli na sprawne wyświetlanie multimediów, takich jak filmy w HD lub gry oraz dokumentów i prezentacji na monitorach i telewizorach. Złącze mikro USB umożliwia podłączania różnych urządzeń, takich jak aparaty fotograficzne, czy przenośne dyski.

Kompletne szczegóły techniczne nowych tabletów Manta Multimedia z wyświetlaczem IPS2, ich ceny oraz symbole handlowe zostaną ogłoszone wkrótce.

Czekacie? Interesują Was?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz