0

Colorful prezentuje 7.85-calowy Colorfly CT781

Colorfly CT781Chociaż chiński rynek urządzeń mobilnych zalany jest w większości produktami mało znanych marek, kopiami produktów największych wytwórców oraz sprzętem niskiej jakości, to uda nam się czasami pośród tego mętliku przeciętności znaleźć prawdziwe perełki. Mówię tutaj o tych urządzeniach, które oferują high-endową specyfikację, za nawet dwukrotnie niższą cenę niż największy gracze rynkowi.    

CoŚwietnym przykładem może być firma Colorful, która jakiś czas temu prezentowała czterordzeniowy tablet z 9,7-calowym wyświetlaczem za jedyne 180$. Wytwórca po zaledwie kilku miesiącach gotowy jest na wypuszczenie kolejnego urządzenia, który wygląda bardzo podobnie do iPada Mini, oferując jednak o wiele niższą cenę.

Chodzi o tablet Colorfly CT781, oferujący wyświetlacz o przekątnej 7,85 cala i bazujący na procesorze czterordzeniowym Allwiner Technology A31. Wzmocnione szkło przygotowane przez AGC Display Glass ma zapewnić wzmożoną odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Do zestawu dorzucić należy również procesor graficzny PowerVR SGX544 MP2, Androida i 1GB pamięci operacyjnej. Na jakim poziomie plasuje się cena? Wszystko wskazuje na to, że nie przekroczy 150$!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel