0

Ainol Novo 7 Crystal 2 – czterordzeniowy tablet z Chin za 100$

Ainol Novo 7 Crystal 2Jeżeli mówimy o tanich, budżetowych tabletach pochodzących z Chin, marka Ainol jest jedną z tych, która jako pierwsza nasuwa się na myśl. Tym razem, producent przygotował dla nas 7-calowy tablet z Androidem 4.1 na pokładzie, którego cena oscyluje w graniach 100$!

Informacja ta staje się jeszcze ciekawsza, kiedy przyjrzymy się poszczególnym podzespołom umieszczonym we wnętrzu Ainola Novo 7 Crystal 2. Znajdujemy tutaj czterordzeniowy procesor – oczywiście nie jest to układ Tegra lub Exynos, a jedynie Actions ATM7029 ARM z układem graficznym Vivante GC1000. Każdy ze rdzeni taktowany jest częstotliwością 1,5GHz. Doliczyć do tego należy slot na karty pamięci, 1GB pamięci RAM, 8GB pamięci wbudowanej oraz baterię litowo-jonową 3700mAh.

Akumulator zapewnia według producenta około 6 godzin nieprzerwanego użytkowania. Chociaż nie znajdujemy tutaj GPS-a, czy też Bluetootha, to cena około 100$ za tablet czterordzeniowy i tak wydaje się niezwykle atrakcyjna. Jesteście zainteresowani Ainolem Novo 7 Crystal 2? 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel