0

CityTab Vision. Nowy tablet marki Colorovo z ciekawą specyfikacją. Jaką?

citytab visionFirma Colorovo wprowadza do sprzedaży na terenie Polski nowy, multimedialny tablet internetowy CityTab Vision. Urządzenie cechuje się mocną specyfikacją, m.in. dwurdzeniowy procesor, bateria 7000 mAh, czy Android 4.1.1. Wszystko za 799 zł!

Marka Colorovo wprowadza do swojej oferty nowy model tabletu CityTab – Vision.

Dzięki procesorowi Dual Core 2×1,6GHz i 4-rdzeniowej akceleracji 3D 400 MHz oglądanie filmów w jakości HD, czy korzystanie z zaawansowanych graficznie gier, nie stanowi najmniejszego problemu. Dodatkowo wygodę użytkowania podwyższa pojemna – 7000 mAh – bateria, która wystarcza na ponad 6 godzin ciągłego użytkowania oraz 10-punktowa matryca IPS o rozdzielczości 1200×800 pixeli. Wbudowane 8GB pamięci można rozszerzyć do 32GB za pomocą karty SD. Natomiast łączność z Internetem zapewnia karta Wi-Fi 802.11 b/g/n. Ponadto system Google Android v4.1.1 umożliwia obsługę zewnętrznego modemu GSM.

Tablet CityTab Vision to zapowiadane urządzenie uzupełniające ofertę naszych tabletów o bardziej zaawansowany technologicznie produkt. Wprowadzając do naszej oferty CityTab Vision mieliśmy na względzie wysoką jakość urządzenia oraz jego mobilność. To multimedialny tablet dla fanów nowinek technologicznych

powiedział Grzegorz Skobel, Business Product Manager.

CityTab Vision posiada dwa głośniki stereo umieszczone od frontu, po bokach ekranu.

Zobacz również: ASUS VivoTab Smart LTE już dostępny w Polsce

Marka Colorovo przewiduje, że cena urządzenia dla klienta końcowego będzie oscylować w granicach 799 zł. Tablet znajdziemy w wielkopowierzchniowych sieciach detalicznych, jak również w sklepach internetowych.

Jest to dość przystępne urządzenie, ale czy w tej cenie nie znajdziemy czegoś lepszego u innych producentów? Np. u Modecoma?

CityTab Vision specyfikacja techniczna

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz