2

MultiPad 8.0 Ultra Duo z rysikiem w promocji Euro. Cena 599 zł. Przystępna?

Prestigio MultiPad 8.0 Ultra Duo W sieci sprzedaży sprzętu elektronicznego, Euro RTV AGD, jest dostępna nowa promocja – model MultiPad 8.0 Ultra Duo, który w zestawie z magnetycznym pokrowcem i poręcznym rysikiem kosztuje 599 zł.

Prestigio MultiPad 8.0 Ultra Duo pracuje pod kontrolą dwurdzeniowego procesora Rockchip RK3066 ARM Cortex A9 taktowanego zegarem 1,6GHz. Zaimplementowanie czterordzeniowego układu graficznego sprawia, że odtwarzanie multimediów w jakości HD, pobieranie plików czy surfowanie po zasobach sieci, jest proste i płynne. Urządzenie charakteryzuje ośmiocalowy wyświetlacz o rozdzielczości 1024×768 pikseli, z funkcją multi touch.

Na pokładzie MultiPada zainstalowano system Android 4.1 Jelly Bean. Prestigio korzysta z własnych serwerów OTA, co gwarantuje użytkownikowi każdego MultiPada aktualizacje w zakresie systemu operacyjnego Android, aplikacji biurowych, muzycznych oraz gier. Użytkownik ma do dyspozycji 16GB wbudowanej pamięci oraz sposobność rozszerzenia jej zewnętrzną kartą MicroSD o kolejne 32GB, tak aby pomieścić swoje ulubione multimedia.

Zobacz także: CityTab Vision. Nowy tablet marki Colorovo z ciekawą specyfikacją. Jaką?

Urządzenie posiada frontową kamerkę 0,3MPx przeznaczoną do wideo rozmów i konferencji, a także tylny aparat o rozdzielczości 5MPx uwieczniający chwile w jakości HD. Bateria o pojemności 6000mAh w zupełności wystarcza na wiele godzin multimedialnej zabawy i mobilną pracę w podróży. Wbudowane złącze HDMI umożliwia prezentację obrazu z wyświetlacza na zewnętrznym monitorze o większej przekątnej, a sensor położenia daje frajdę podczas gier i obsługi zręcznościowych aplikacji. W zestawie znajdziemy eleganckie, magnetyczne etui, które po zamknięciu wprawia urządzenie w stan uśpienia, a po otwarciu uruchamia je. Producent dołączył także poręczny rysik ułatwiający nawigowanie funkcjami MultiPada.

620 000 wirtualnych książek w 22 językach, ponad 30 000 za darmo (3000 w języku polskim, w tym 460 lektur szkolnych) na prestigioplaza.com. 25% zniżki na e-książki w ciągu 6 miesięcy od rejestracji urządzenia Prestigio. Bezpłatna aplikacja eReader App 3.0 z Adobe DRM.

Cena to 599 zł.

Jest to przystępna cena i raczej osoby zainteresowane kupnem tabletu powinni zwrócić uwagę na tę promocję!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz