0

Sony pracuje nad 6,4-calowym tabletem dla NTT DoCoMo?

SonyPo wypuszczeniu linii urządzeń Xperia Z, w skład której wchodzą flagowy smartfon i tablet, firma Sony poszła dalej i zaprezentowała dwie kolejne słuchawki z przeciętnej półki cenowej, a mianowicie Xperię SP oraz Xperię L.

Według najnowszych plotek, producent nie zamierza jednak w tym roku osiąść na laurach i pracuje obecnie nad kolejnymi gadżetami, które trafić mają na rynek japoński i być dostępne w ofercie NTT DoCoMo – największego operatora komórkowego w Kraju Kwitnącej Wiśni.

Mowa tutaj między innymi o naprawdę dużym, bo aż 6,4-calowym tabfonie Togari. Na jego pokładzie znajdziemy między innymi wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1920×1080 pikseli Full HD, 3GB pamięci RAM, układ graficzny Andreno 330 oraz procesor Qualcomm Snapdragon 800.

Urządzenie zaoferuje nam również 32GB pamięci wewnętrznej, aparat 13mpix z tyłu oraz 2mpix z przodu, akumulator o pojemności 3500mAh, łączność NFC i LTE, wsparcie dla rysika i rozbudowane funkcjonalności. Togari działać ma w oparciu o Androida – bardzo możliwe, że zobaczymy na jego pokładzie Key Lime Prime.

Kolejne, nowe urządzenie od Sony przygotowywane na potrzeby NTT DoCoMo to 5-calowy Sony Xperia UL popularnie nazywany Gagą. Jego sercem jest procesor Snapdragon 600 oraz 2GB pamięci operacyjnej. Zaoferować może nam również wyświetlacz FULL HD i baterię o pojemności 2300mAh.

Wszystko świetnie, pięknie – cały czas nie znamy jednak nawet przybliżonej daty premiery tych urządzeń oraz ich cen. Ciężko stwierdzić, czy kiedykolwiek trafią oficjalnie na rynek europejski…

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel