0

Evernote w polskiej wersji na wszystkich platformach

evernote logoAplikacji Evernote raczej nie trzeba nikomu przedstawiać, bo jest dobrze znana wśród użytkowników, ale dopiero teraz deweloper udostępnił oprogramowanie Evernote dla wszystkich platform operacyjnych: Windows, Mac, iOS, Android, Windows Phone, Blackberry i WebOS.

Całkowite spolszczenie Evernote to rezultat zwiększającego się zainteresowania usługą wśród polskich użytkowników, coraz aktywniej korzystających z Evernote na wszystkich swoich urządzeniach. Obecnie Evernote ma ok. 250 tys. użytkowników w Polsce. Na świecie jest ich ponad 50 mln. Usługa oferowana jest w 22 wersjach językowych.

Dmitry Stavisky, Vice President of International Operations w Evernote, komentuje:

Jesteśmy niezwykle zadowoleni mogąc ogłosić dostępność polskiej wersji Evernote, tym bardziej, że spolszczenia dokonaliśmy dzięki społeczności użytkowników. Tłumaczenie przeprowadził w zasadzie jeden polski entuzjasta
Evernote, który za cel postawił sobie polepszenie dostępności usługi dla innych polskojęzycznych użytkowników. Zwiększamy tym samym naszą obecność w Polsce. Już teraz część naszego zespołu wsparcia pracuje z Warszawy. Liczymy, że dzięki zaoferowaniu polskiej wersji Evernote na wszystkich platformach społeczność naszych użytkowników w Polsce będzie
szybko rosła

mówi Dmitry Stavisky.

Zobacz także: Czytelnia Tu i Tam dla iPada

Polscy użytkownicy mogą także korzystać z Evernote Business. Rozwiązanie, które pozwala zarówno małym firmom jak i dużym organizacjom gromadzić i odkrywać wiedzę przy zaangażowaniu wszystkich pracowników, zostało uruchomione w grudniu 2012 r. Od tego czasu Evernote Business wdrożyło ponad 3 tys. firm z całego świata. Evernote Business dostępne jest w Polsce od lutego 2013 r.

By uzyskać więcej informacji o Evernote i Evernote Business w Polsce, odwiedź strony internetowe: http://evernote.com/intl/pl/ oraz http://evernote.com/intl/pl/business.

źródło zdjęcia: tabtimes.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz