0

HTC pracuje nad 10.1-calowym tabletem Full HD z Windowsem

HTCChociaż w sieci już od dłuższego czasu krążą plotki, że HTC pracuje nad nowym tabletem, to azjatycka firma stara się trzymać wszystko w ścisłej tajemnicy. Jak podała jednak firma konsultingowa NPD DisplaySearch oraz rynkowi eksperci, wytwórca ma pracować ponoć nad stworzeniem 10.1-calowego urządzenia z wyświetlaczem Full HD oraz Windowsem jako systemem operacyjnym.

Ekran wykonany ma zostać przez firmę LG, pozostałe podzespoły dostarczy natomiast firma Pegatron – tajwański producent laptopów. Jeżeli wierzyć podanym informacjom, to masowa produkcja ruszyła już jakiś czas temu, przygotowując urządzenie do międzynarodowego debiutu.

Cały czas nie posiadamy jednak dokładniejszych informacji na temat specyfikacji tabletu. Dla przypomnienia dodam tylko, że HTC Flyer, pierwszy tablet internetowy firmy, nie sprzedawał się zbyt dobrze. Czy nowy model pomoże poprawić wyniki sprzedaży? Patrząc na to jak przyjmowany jest na rynku Windows 8, nie wiem czy zdecydowanie się na niego to najlepszy pomysł

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel