0

Budżetowy Archos Arnova 90 G3 trafia do FCC

Archos Arnova 90 G3W przeciągu ostatnich miesięcy Archos wypuścił na rynek naprawdę imponującą liczbę tabletów internetowych. Wśród nich znalazło się miejsce dla kilku modeli stworzonych z myślą o najmłodszych, sympatykach gier wideo oraz konsumentach szukających dobrej specyfikacji i niskiej ceny.

Do FCC w tym tygodniu trafił kolejny tablet francuskiego wytwórcy, co jest jasnym sygnałem, że Archos nie zamierza osiąść na laurach i od początku 2013 roku szykuje kolejną, sporą dawkę nowych urządzeń mobilnych.

Tablet, o którym mowa to Arnova 90 G3, którą widzimy na szkicu powyżej. Najprawdopodobniej tablet zaoferuje wyświetlacz 9-calowy i niską cenę. Archos znany jest z produkcji budżetowych urządzeń, a linia produktowa Arnova zarezerwowana jest przede wszystkim dla tabletów promocyjnych cenowo.

Według pogłosek i szczątkowych informacji znalezionych w sieci, udało mi się dowiedzieć, że 9-calowy Archos zaoferuje wyświetlacz 800×480 pikseli, 4GB pamięci wewnętrznej, WiFi i slot na karty microSD. Ten poziom zagęszczenia pikseli przy urządzeniu dziewięciocalowym z miejsca dyskwalifikuje Arnovę 90 G3. Mam nadzieję, że to pomyłka i w oficjalnych specyfikacjach będzie wyglądało to lepiej. Cena w okolicach 90$ wydaje się być bowiem naprawdę zachęcająca.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel