0

Darmowa aplikacja do aktualizacji systemu w tabletach MODECOM

AKTUALIZATOR MODECOMDobra wiadomość dla posiadaczy tabletów Modecom. Otóż firma przygotowała aplikację AKTUALIZATOR MODECOM, która pozwala na przeprowadzenie automatycznej instalacji nowej wersji oprogramowania.

AKTUALIZATOR zaprojektowany przez programistów MODECOM pozwala maksymalnie skrócić czas aktualizacji, sprawiając tym samym, że proces ten przebiega w łatwy i wygodny dla użytkownika sposób. Rozpoczęty za pomocą autorskiej aplikacji MODECOM proces przebiega w trybie OTA (Over The Air), co oznacza, że nie ma konieczności połączenia tabletu z komputerem PC.

AKTUALIZATOR ściąga pliki z aktualną wersją oprogramowania bezpośrednio ze zlokalizowanego w chmurze serwera firmy MODECOM. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownicy tabletów multimedialnych MODECOM otrzymają na swoich urządzeniach dostęp do aktualizacji dosłownie w przeciągu kilku sekund po ich opublikowaniu.

Aplikacja AKTUALIZATOR MODECOM wspiera aktualnie następujące modele tabletów polskiego producenta: MODECOM FreeTAB 9704 IPS2 X4, MODECOM FreeTAB 8014 IPS X4 oraz MODECOM FreeTAB 8001 IPS X2 3G. Jak zapowiada producent, w najbliższym czasie lista z obsługiwanymi przez aplikację tabletami MODECOM będzie się systematycznie wzbogacać o kolejne modele. Dodatkowo, użytkownicy aplikacji AKTUALIZATOR będą mogli w przyszłości za jej pośrednictwem zaktualizować system Android do wersji 4.2.

Oprogramowanie dostępne jest do pobrania za darmo ze sklepu Google Play.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz