0

Bamboo Stylus mini. Nowe piórko dla tabletów

Bamboo Stylus miniFirma Wacom wprowadza do sprzedaży nowe piórka dla multimedialnych tabletów internetowych, ale także dla smartfonów. Piórka dostępne są w gamie sześciu kolorów, a cena to 14,90 euro.

Bamboo Stylus mini to piórko, które przyciąga uwagę. Ta najnowsza pozycja w ofercie piór pojemnościowych firmy Wacom jest dostępne w sześciu kolorach. Wyróżnia się dobrym poziomem czułości i niewielkimi rozmiarami — ma zaledwie 4,7 cm długości.

Jest solidne w dotyku i nowoczesne z wyglądu. Pióro jest przeznaczone specjalnie do noszenia ze smartfonem dotykowym lub tabletem bez ryzyka zgubienia. Piórko można połączyć za pomocą paska i atrapy wtyczki z gniazdem słuchawkowym urządzenia. Miękki materiał wtyczki nie uszkodzi gniazda nawet przy częstym użytkowaniu.

Bamboo Stylus mini

Obudowa powlekana mosiądzem i gumą ma 9-milimetrową średnicę standardowego pióra. Podobnie jak pozostałe pióra Bamboo ten model ma wymienne końcówki — twardą bądź miękką można kupić w sklepie Wacom eStore.

Nowy Bamboo Stylus mini będzie dostępny po 14,90 EUR (z VAT) od 2 kwietnia 2013 r. w e-sklepie firmy Wacom Wacom eStore oraz innych sklepach detalicznych.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz