0

Najcieńszy tablet na świecie!

OGT ErosNiewielu pamięta zapowiedzi z lutego o tablecie OGT Eros, jednak rozpoczęcie kampanii reklamowej skierowało wiele uwagi na to urządzenie.

Firma OGT Mobile reklamuje nowe urządzenie jako najcieńszy tablet na rynku. OGT Eros może mieć dużą przewagę nad „markowymi” urządzeniami, oprócz dobrej specyfikacji, ma on być zdecydowanie tańszy. Firma OGT Mobile jak widać zna rynek i wie czego konsumenci pragną.przygotowano również specjalny teaser (który niestety nie zdradza nam za wiele), enjoy:

Eros o grubości jedynie 7 mm ma być wyposażony w procesor taktowany zegarem 1 Ghz (prawdopodobnie dwu-rdzeniowy), oprócz dysku, o pojemności 32 GB lub 64 GB (do wyboru), otrzyma również czytnik kart MicroSD. Urządzenie wyposażone będzie w dwie kamerki 3MP z przodu oraz 5MP z tyłu, a całość połączy system Android w wersji 3.X Honeycomb.

10-cio calowy ekran podobnie jak w większości popularnych tabletów wykonany będzie w technologii pojemnościowej, a jego rozdzielczość wyniesie 1280 x 800 pikseli co daje nam 188 PPI.

Niestety nie wiemy kiedy Eros trafi na sklepowe półki i ile będzie kosztował, jednak wydaje mi się, że warto na niego zaczekać.

źródło: Android Central

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Krzysztof Kulpiciński