0

ASUS Transformer Pad Infinity doczekał się aktualizacji do Androida 4.2

AndroidASUS ogłosił wczoraj wypuszczenie kolejnej aktualizacji systemowej dla tabletu Transformer Pad Infinity, dzięki której urządzenie będzie działało na najnowszej wersji Androida. W miejscu tym warto zauważyć, że ASUS jako jeden z nielicznych zawodników na rynku jest w miarę terminowy jeżeli chodzi o wypuszczanie kolejnych update’ów i Infinity Pad nie stanowi tutaj wyjątku.

Szybko przypominając, w tablecie znajdujemy dziesięciocalowy wyświetlacz o rozdzielczości 1920×1200 pikseli. Dzięki Androidowi 4.2 został on uzupełniony możliwością multilogowania różnych użytkowników, nowymi gestami klawiatury, widżetami ekranu blokady oraz rozbudowanymi powiadomieniami.

Najprawdopodobniej tablet wyposażony zostanie również w aplikację Photo Sphere. Chociaż aktualizacja miała zostać udostępniona w niedużych odstępach czasu na całym świecie, to opóźnienia mogą wynosić nawet kilka tygodni. Jeżeli jesteś posiadaczem Transformera Pad Infinity, w takim razie czekaj na pojawienie się monitu o dostępnej aktualizacji OTA 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel