0

TOP 5 aplikacji w Google Play – marzec 2013

Google PlayŚwięta Wielkanocne za nami, nadszedł więc najlepszy czas na podsumowanie najpopularniejszych aplikacji mobilnych w miesiącu marcu. Standardowo, dzisiaj pod lupę weźmiemy zasoby Google Play Store, jutro natomiast postaram dokładniej przypatrzeć się produktom, które znajdujemy w Apple AppStore 🙂

Jeżeli jesteś ciekawy, czy w przeciągu ostatniego miesiąca na rynku pojawiły się aplikacje, których nie może zabraknąć na Twoim telefonie lub smartfonie z Androidem, to zapraszam Cię do dalszej lektury! 🙂

1. Splashtop Remote Desktop HD

Splashtop Remote Desktop HD

Jeżeli znajdujesz się poza domem i dojdziesz do wniosku, że koniecznie musisz uzyskać dostęp do plików znajdujących się na Twoim komputerze stacjonarnym, Splashtop Remote Desktop HD jest narzędziem, które Ci to umożliwi. Za jego pomocą, pliki z pamięci komputera dostępne będą bezpośrednio z poziomu urządzenia z Adroidem.

Na telefonie lub smartfonie, odpalić będziemy mogli między innymi pliki z pakietu biurowego, czy też odczytać maile. Uzyskamy również dostęp do najpopularniejszych gier fejsbukowych. Aby aplikacja mogła działać optymalnie, należy zainstalować na komputerze oprogramowanie Splash Top Streamer.

Google Play

2. Snapchat

Snapchat

Snapchat to obecnie jeden z najpopularniejszych i najdynamiczniej rozwijających się startupów jeżeli chodzi o aplikacje mobile. Za jego pomocą możemy wysyłać wiadomości, zdjęcia oraz materiały wideo. Pojawiają się na zaledwie kilka do maksymalnie dziesięciu sekund, a później znikają.

Aplikacja opisywana jest jako najszybszy sposób na podzielenie się wyjątkowymi chwilami ze znajomymi. Nie zmienia to oczywiście faktu, że w praktyce świetnie sprawdza się jako narzędzie do filtru i sextingu 😉

Google Play

3. Dubbler

Dubbler

Sieci społecznościowych nigdy za mało! Chociaż wydawać by się mogło, że kiedy mamy dostęp do Twittera i Facebooka, kolejny serwis działający na podobnych zasadach nie jest nam już potrzebny. Sieci pozwalające łączyć jednak funkcjonalność tych dwóch serwisów, są jak najbardziej przydatne. Śwetnym przykładem jest właśnie Dubbler.

Nie tylko pozwala na dostęp do dwóch największych serwisów społecznościowych, ale jednocześnie daje szansę tworzenia nietpowych postów. Wyraź siebie poprzez nagrywany dźwięk, dodaj do niego sporą ilość efektów oraz filtrów i stwórz unikatową wiadomość, z którą zapoznać będzie mógł się każdy z Twoich znajomych.

Google Play

4. MessageMe

MessageMe

MassageMe to aplikacja, która w głównej mierze skupia się na treści. Oferuje dostęp do szeregu multimediów takich jak zdjęcia, materiały wideo, piosenki, nagrania audio i wiele, wiele innych. Oprogramowanie posiada również ciekawą opcję doodles, dzięki której możemy przesyłać szkice i odręczne rysunki!

Niezależnie czy lubisz dorysowywać wąsy randomowym celebrytom, czy też chciałbyś przesłać swojej sympatii narysowanego własnoręcznie kwiatka, to MessageMe sprawdzi się tutaj idealnie 😉

Google Play

5. Flow Free

FlowFree

Jeżeli szukasz uzależniającej oraz naprawdę wciągającej gry logicznej, Flow Free wciągnie cię na wiele godzin! Obecnie jedna z najpopularniejszych gier w Google Play Store daje dostęp do setek poziomów, w których naszym zadaniem jest łączenie pasujących kolorów z rurą, aby zapewnić drożny przepływ.

Więcej informacji na temat tego naprawdę grywalnego tytułu, znajdziesz w oficjalnym sklepie Google!

Google Play

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel