0

Samsung Galaxy Tab 3 8.0 potwierdzony?

Samsung Galaxy Tab 3 8.0Jeżeli wierzyć chłopakom od Sammobile, to otrzymali oni bezpośrednie informacje od wewnętrznych źródeł w Samsungu, które potwierdzają prowadzenie prac nad 8-calową wersją Galaxy Taba 3. Oprócz tego, udało im się zdobyć kilka nazw kodowych innych projektów, nad którymi skupia się obecnie azjatycki potentat rynku mobilnego.

Oczywiście informacje te mogą być błędne, wszystko wskazuje jednak na to, że Galaxy Tab 3 już wkrótce powinien pojawić się na rynku, oferując 16GB pamięci wewnętrznej oraz 3G. Opcjonalny model z samym WiFi debiutować ma natomiast kilka tygodni wcześniej.

Tablet dostępny ma być w białej wersji kolorystycznej, a analitycy rynkowi spodziewają się naprawdę niskiego poziomu cenowego – pozwoliłoby to na pokonanie iPada Mini, Nexusa 7 i stworzenie alternatywy dla Galaxy Note 8.0.

Pytanie tylko, jakich podzespołów możemy spodziewać się w ośmiocalowej, trzeciej już generacji Galaxy Taba? Osobiście obstawiałbym coś pokroju procesora Exynos oraz 2GB pamięci operacyjnej. Jeżeli chodzi o rozdzielczość ekranu, to przy takiej przekątnej, 1280×800 pikseli powinno być w pełni wystarczające 🙂

Posiadacie jakieś własne typy?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel