0

Poznaliśmy cenę oraz specyfikację Arnovy 97 G4!

Archos Arnova 97 G4Francuska firma Archos, poważnie przygotowuje się do wypuszczenia na rynek kolejnego tabletu z linii modelowej Arnova, a mianowicie 97 G4. Mowa tutaj o 9,7-calowym urządzeniu działającym na Androidzie Jelly Bean (4.1). Sygnowanie marką Arnova daje nam pewność, że tablet będzie nie tylko bardzo przystępny pod względem kosztów, ale jednocześnie zaoferuje naprawdę korzystne odniesienie ceny do jakości.

W sieci wreszcie pojawiły się dokładne dane dotyczące specyfikacji urządzenia oraz jego ceny, co więcej testy w FCC zostały pozytywnie zakończone, a niektóre sklepy online już oferują przedsprzedaż modelu 97 G4.

W najnowszej propozycji od Archosa znajdujemy między innymi procesor Rockchip RK3066, posiadający dwa rdzenie oraz częstotliwość taktowania 1,6GHz na każdym. Dorzucić należy do tego GPU Mali 400 i 1GB pamięci operacyjnej.

Co do wspomnianego na początku ekranu o przekątne 9,7 cala, oferuje on rozdzielczość 1024×768 pikseli w technologii IPS. Arnova 97 G4 zaoferuje nam również 8GB pamięci wewnętrznej, baterię o pojemności 8000mAh oraz przedział cenowy oscylujący w granicach 190 euro!

Archos przyzwyczaił nas jednak do tego, że na kilka tygodni po premierze, ceny jego produktów znacznie spadają. Jeżeli materiały wykonania nie nalezą do grupy najtańszego, chińskiego plastiku, wtedy możemy mieć do czynienia z naprawdę ciekawym tabletem 😉

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel