0

HTC Flyer w sprzedaży w Polsce

HTC FlyerPrzedstawiciele firmy HTC oficjalnie dzisiaj poinformowali o wprowadzeniu do sprzedaży na terenie Europy multimedialnego tabletu internetowego HTC Flyer.

HTC Flyer może być obsługiwany za pośrednictwem dotykowego ekranu, jak i za pomocą rysika. Dostępne są wersje z modułami komunikacji 3G i WiFi lub tylko WiFi. HTC Flyer można kupić w sklepach detalicznych lub za pośrednictwem sklepu internetowego HTC.com.

HTC Flyer z modułem 3G i WiFi wyposażony w 32 GB pamięci, z możliwością  rozszerzenia o dodatkowe 32 GB za pomocą karty microSD, kosztuje 649 €. Model wyposażony jedynie w moduł WiFi i 16 GB rozszerzalnej pamięci dostępny jest w cenie 499 €. Oba modele zostały wyposażone w aktywny rysik Flyer Magic Pen obsługujący technologię HTC Scribe™, służący do interakcji z komputerem.

HTC Flyer, począwszy od 16 maja, będzie dostępny w sklepach detalicznych i internetowym sklepie HTC.com w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Włoszech, Polsce, Hiszpanii, Grecji, Portugalii, Danii, Norwegii, Szwecji, Czechach, Węgrzech i Rumunii.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz