0

TOP 5 aplikacji w AppStore – marzec 2013

App StoreMarzec był z pewnością interesującym miesiącem jeżeli chodzi o aplikacje dedykowane na iOS’a. Pojawiły się całkowicie nowe gry, ciekawe aplikacje społecznościowe oraz aktualizacje znanych już nam doskonale hitów. Byliśmy świadkami powstania spersonalizowanych periodyków, nowych metod nawigacji, a nawet kilku ciekawych sposobów, jak uchronić się przed zlikwidowaniem Google Readera, które nastąpi w przeciągu kilku następnych miesięcy.

Oczywiście nie wszystkie aplikacje są w stanie załapać się do czołowej 5-ki, którą staram się zawsze wybierać na podstawie popularności w AppStorze, liczby pobrań oraz wzrastającego zasięgu wśród użytkowników iPadów i iPhone’ów. Oczywiście nie jestem całkowicie obiektywny i czasami zdarzy mi się dorzucić własnego faworyta… 😉

1. Fetch                    

Fetch                         

Tytuł wyprodukowany przez Big Fish Games, Inc. opowiada historię o Milo, małym chłopcu, który jest mocno przywiązany do swojego psa Beara. Cała aplikacja stworzona zostałą przede wszystkim z myślą o najmłodszych i wypełniona jest ogromną ilością mobilnych przygód.

Przecierając kolejne szklaki animowanego świata, na naszej drodze pojawiają się kolejni, futrzaści przyjaciele. Im częściej i im więcej gramy, tym większe posiadamy szanse na uratowanie naszego czworonożnego pupila. Fetch to tytuł wypuszczony dopiero w tym roku i dostępny w 11 różnych wersjach językowhc. Do gustu powinien przypaść jednak także i osobom trochę dojrzalszym 😉

App Store

2. HBO Go

HBO Go

Jeżeli już mowa o aplikacjach podbijających rynek w 2013 roku, to na pewno nie możemy zapomnieć o HBO Go, która jest na razie jedną z najpopularniejszych. Dzięki niej, uzyskujemy dostęp do ulubionych programów, komedii, filmów, relacji sportowych i dokumentów, przygotowywanych przez stację.

Co więcej, w najbliższym czasie poprzez HBO Go możliwe będzie oglądanie wydarzeń sportowych na żywo, między innymi pojedynków bokserskich!

App Store

3. Systems Utility Dashborad

Systems Utility Dashborad

Monituj powierzchnię dyskową swojego urządzenia, dostępną pamięć, stan sieci, wykorzystanie procesora, żywotność baterii oraz prędkość łącza internetowego w czasie rzeczywistym. Dzięki narzędziu System Utility Dashborad będziesz mógł dokładnie zarządzać swoim tabletem lub smartfonem i wyciągnąć z nich jak najwięcej, w pełni wykorzystując potencjał systemu oraz podzespołów schowanych pod obudową!

App Store

4. Skeeball 2

Skeeball 2

Jeżeli się pospieszycie, to uda Wam się jeszcze załapać na darmową wersję Seeball 2, którą w AppStorze udostępniła firma developerska Freeverse. Zasady są bardzo proste, ale rozgrywka okazuje się niezwykle wciągająca! Jedyne co musimy zrobić, to stoczyć kulkę po rampie w dół i trafić do jednego z oznaczonych pól.

W zamian otrzymujemy punkty, specjalne bilety, tokeny oraz osiągnięcia. Aktualizacja do najnowszej wersji oferuje między innymi możliwość gry multiplayer, dzięki czemu rozgrywka staje się jeszcze bardziej wciągająca. Kto nie chciałby bowiem rywalizować ze swoimi znajomymi i pokazać im, kto tak naprawdę jest najlepszy? 😉

App Store

5. Vine

Vine

Nowa usługa urucomiona przez twórców Twittera, a mianowicie Vine, pozwala na dzielnie się materiałami wideo poprzez tweety. Za pomocą Vine, każdy użytkownik może nakręcić materiał wideo do 6 sekund i dodać go do posta umieszczanego na Twitterze.

Edycja nagranego filmiku jest naprawdę prosta i szybka, a usługa automatycznie zapeętlta odtwarzany materiał, dzięki czemu wygląda trochę jak animowany GIF, tylko przy o wiele większej płynności 🙂

App Store

Już za miesiąc kolejne podsumowanie TOP 5 aplikacji w AppStore, nie przegapcie! 😉

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel