1

Hands-on MODECOM FreeTAB 9704 IPS2 X4 [wideo]

modecom freetab 9704 ips2 x4Mamy dla Was kolejny wideomateriał związany z multimedialnym tabletem internetowym MODECOM FreeTAB 9704 IPS2 X4. Tym razem możecie zobaczyć wygląd tego sprzętu.

Testowane urządzenie MODECOM FreeTAB 9704 IPS2 X4 prezentuje się całkiem przyjemnie dla oka, ale co najważniejsze jest też dobrze wykonany. Do produkcji obudowy wykorzystano aluminium. Nie wydaje mi się, aby urządzenie uszkodziło się po byle jakim upadku. Jednak nie testujcie sami wytrzymałości tabletu, bo to może się źle skończyć.

Zobacz także: Unboxing Modecom FreeTAB 9704 IPS X4 [wideo]

Wymiary tabletu to 242.6 x 187.5 x 9.8mm, a waga wynosi 670 g. Nie są to może małe liczby, ale w praktyce nie mam zastrzeżeń. Testowany sprzęt można śmiało używać w dwóch dłoniach, ponieważ te 670 g nie sprawiają żadnego problemu i w ogóle ich nie „czuć”. Cała waga została dobrze rozłożona po całej obudowie, co skutkuje tym, że nie męczy rąk.

Po bokach tabletu umieszczono szereg różnorodnych portów i klawiszy. Po lewej stronie znajdziemy przycisk włączający oraz home. Szczególnie home się przydaje, bo w każdej chwili przechodzi do ekranu głównego. Z kolei jeśli chodzi o porty, to użytkownik będzie mógł skorzystać z microUSB, mini-HDMI oraz jack 3,5 mm.

Zobacz także: MODECOM Freetab 9704 IPS2 X4. Galeria zdjęć. Prezentuje się przyzwoicie

Co do klawisza blokady/włączenia tabletu, to niestety czasami przeszkadzał mi. Gdy trzymałem tablet w dwóch dłoniach, to zdarzało mi się, że po prostu go wciskałem. Było to bardzo denerwujące szczególnie, gdy miałem odpaloną grę.

Więcej w teście 😉

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz