0

IDF 2013: Toshiba Portege Z10T zaprezentowana

Toshiba Portege Z10TW Chinach, odbywają się obecnie dosyć duże targi elektroniki użytkowej, a mianowicie IDF 2013. Event swoją obecnością zaszczycił między innymi Intel, który zaprezentował dwa nowe produkty, jak i Toshiba. Azjatycka firma w końcu wyciągnęła na światło dzienne ultrabooka Toshiba Portege Z10T z demontowalną stacją dokującą.

Jest to dokładnie to samo urządzenie, które około miesiąca temu trafiło do FCC. Stacja dokująca wyposażona jest w dosyć duży rękaw mocujący, z niewielkim mechanizmem umiejscowionym w środku i naprawdę funkcjonalnie wyglądającą, cienką klawiaturą. Wyposażona została ona nie tylko w podświetlenie, ale również fizycznego trackpada, który sprawdzi się idealnie jako myszka.

Całość nie wydaje się być zbyt ciężka jak na ultrabooka, szczególnie dziesięciocalowego. Co znajdujemy na pokładzie Toshiby Portege? Między innymi sloty USB 3.0, microHDMI oraz pełnowymiarowe wejście na karty SD.

A pozostała specyfikacja? Niestety. Pomimo prezentacji modelu Z10T na targach IDF 2013, Toshiba nie ma jak na razie zamiaru zdradzać wszystkich tajemnic, które go dotyczą. Według nieoficjalnych pogłosek, urządzenie powinno zadebiutować na rynku jednak już w drugim kwartale.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel