0

Microsoft oferuje aktualizację Surface RT oraz Surface PRO

SurfaceGigant z Redmond rozpoczyna powoli i nieśmiało wprowadzać aktualizacje systemowe dla tabletów Surface RT oraz Surface Pro. Oprócz poprawy wydajności działania samych platform, spodziewać możemy się również kilku poprawek, które mają zwiększyć komfort użytkowania pakietu biurowego Office 2013.

Rozwiązano sporo bugów, szczególnie tych związanych z łącznością i starano się poprawić wszystkie niedociągnięcia, na które zwracali uwagę użytkownicy. Co z tego wyszło? Zaraz się przekonamy 🙂

Surface, zarówno w wersji PRO, jak i RT, to obecnie zdecydowanie lepsza jakość działania modemu WiFi, dzięki czemu obecnie dostępna jest o wiele większa liczba access pointów, a połączenia nie są co chwilę zrywane. Zauważyć można również poprawę wydajności i brak ciągłych crashów systemowych, które powodowały ponoć właśnie nierozwiązane problemy z WiFi.

Zmodyfikowano delikatnie tryb samolotowy, zapewniono wsparcie dla klawiatur 106/109 dla modeli amerykańskich, rozwiązano kilka problemów z łącznością w przypadku Type and Touch oraz z panelem dotykowym podczas bootowania systemu.

Chociaż tablety Surface PRO oraz RT mocno rozminęły się z oczekiwaniami użytkowników, to 1,5 miliona sprzedanych egzemplarzy na pewno nie jest złym wynikiem i pokazuje, że Microsoft zadomowił się na tabletowym rynku 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel