0

MobileNavigator dla tabletów z Androidem

MobileNavigator dla Motorola XoomFirma Navigon wprowadziła nową wersję oprogramowania MobileNavigator dla multimedialnych tabletów internetowych z systemem operacyjnym Google Android 3.0. Program współpracuje m.in. z Motorola Xoom, LG v900 optimus, HTC Flyer, czy Samsung Galaxy Tab.

Navigon udostępnił darmową aktualizację pełnej wersji oprogramowania nawigacyjnego MobileNavigator dla systemu Android. Nowe funkcje ułatwiają nawigację na smartfonach. Aktualizacja sprawia, że oprogramowanie będzie działać teraz także na urządzeniach z systemem Android 3.0 (Honeycomb), który został specjalnie stworzony pod kątem tabletów (np. Motorola Xoom, Samsung Galaxy Tab, LG v900 optimus czy HTC Flyer).

Dzięki dodatkowym informacjom o celu podróży kierowcy są dobrze poinformowani zanim jeszcze wyruszą w drogę, otrzymując prognozę pogody czy adresy parkingów. Dodatkowo, dowiemy się o użytecznych celach specjalnych wokół miejsca docelowego, np. sklepach lub restauracjach. Z kolei planer podróży pozwala ustalić do 50 celów pośrednich na trasie do miejsca docelowego, a stworzone trasy mogą być zachowane i użyte w późniejszym czasie.

Oprogramowanie po aktualizacji ma także takie ułatwienia jak manualne powiększanie mapy, które pozwala używać dwóch palców do jej powiększania lub pomniejszania. Funkcja App2SD pozwala z kolei zaoszczędzić do 50 procent pamięci smartfona, przenosząc część danych na kartę pamięci. Opcjonalna funkcja Car-Off GPS pozwala wyłącznik odbiornik GPS, podczas gdy aplikacja działa w tle, dzięki czemu można oszczędzać energię smartfona. Użytkownicy znajdą także bezpośredni link do dokumentu z najczęstszymi pytaniami i odpowiedziami na temat oprogramowania.

Promocja
Bezpłatna aktualizacja MobileNavigator dla systemu Android jest już do pobrania z Android Market. Dla tych, którzy jeszcze nie mają oprogramowania, do 30 maja NAVIGON oferuje 30 procentowa zniżkę na jego zakup – wersja regionalna z mapami Polski (MobileNavigator Eastern EU) kosztuje teraz 39,95 EUR, a wersja z mapami całej Europy – 59.95 EUR (zamiast 89.95 EUR).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz