0

Specyfikacja Samsunga Galaxy Tab 3 ponownie wyciekła?

Galaxy Tab 3 PlusW przeciągu ostatnich kilku miesięcy, w sieci wielokrotnie krążyły pochodzące z różnych źródeł pogłoski na temat Samsunga Galaxy Tab 3 oraz jego potencjalnej specyfikacji. Kilka dni temu o tablecie znowu zrobiło się głośno i jeżeli wierzyć plotkom, to powinien on trafić na rynek na przełomie czerwca oraz lipca.

Wersja 10-calowa trzeciej generacji urządzenia powinna zaoferować Androida 4.1.2 Jelly Bean, dwurdzeniowy procesor 1,5GHz oraz 1GB pamięci RAM. Dorzucić należy do tego obsługę łączności 3G oraz 4G, wyświetlacz o rozdzielczości 1280×800 pikseli oraz aparat 3mpix na tylnej ścianie.

Całość uzupełnia pojemność 16GB, bateria 7000 mAh oraz 533 gramy wagi. Jak dla mnie brzmi całkiem przyzwoicie 🙂

Jak wyglądać powinna natomiast wersja 8-calowa? Zaoferuje ponoć 2GB pamięci operacyjnej, dokładnie ten sam aparat oraz opcje łączności. Procesor i układ graficzny pozostają tutaj jednak tajemnicą. Bateria ulega oczywiście zmianie i jej pojemność będzie oscylowała w okolicach 4500 mAh. Zmniejszona została również masa Galaxy Taba 3, który w wersji 8-calowej powinien ważyć około 330 gram.

Jak Wam się wydaje – czy powyższe specyfikacje będą miały cokolwiek wspólnego z prawdą? 🙂 Osobiście mam nadzieję, że dowiemy się już w czerwcu!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel