2

8 milionów sztuk kolejnej generacji Nexusa 7 trafi na rynek w 2013 roku?

Nexus 7To, co udało się uczynić Google oraz ASUS-owi z pierwszą generacją 7-calowego Nexusa, z całą pewnością zmieniło spojrzenie pozostałych producentów na ten pomniejszony i bardziej kompaktowy format tabletowy. To między innymi dzięki ogromnej popularności jaką zaczął cieszyć się Nexus, zostaliśmy zalani ogromną ilością nowych, 7-calowych propozycji, zarówno od czołowych wytwórców jak i producentów taniej elektroniki użytkowej.

Entuzjazm i pozytywne przyjęcie produktu było na tyle duże, że Nexus 7 sprzedał się w liczbie egzemplarzy, która zszokować mogła nawet Google. Nie skłamię jeżeli powiem, że tablet ten jest obecnie jednym z najlepszych na rynku w swojej klasie, oferując praktycznie każdą funkcjonalność, której możemy oczekiwać od high-endowego produktu.

Nie dziwi więc fakt, że ludzie z coraz większą niecierpliwością wyczekują drugiej generacji tego wyjątkowego tabletu, która powinna pojawić się na rynku już w tym roku. Jeżeli nic się nie zmieni, to ASUS ponownie będzie odpowiedzialny za produkcję a nowy Nexus 7 po raz pierwszy ujrzy światło dzienne podczas majowego Google I/O.

Jeżeli wierzyć źródłom wewnętrznym, to Gigant z Mountain View przewiduje w samym tylko maju przygotowanie miliona egzemplarzy! Do końca roku, liczba ta zwiększyć ma się do 8 milionów nowych Nexusów 7, które trafią na półki sklepowe. Jak myślicie, czy zapotrzebowanie będzie aż tak duże?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel

  • sebastian

    ja jestem bardzo zadowolony z mojego nexusika 🙂 bardzo dobry wyswietlacz i mocny procesor, to jego zalety!! poza tym cena w media expert bardzo okazyjna. to jeden z moich najbardziej udanych zakupów elektorniki 😀

  • obek

    to prawda cena calkiem przystępna. Tez robie przymiarki