1

Iriver ITQ700. Galeria zdjęć

Iriver ITQ700Wcześniej pokazałem Wam zestaw gadżetów, jakie klient otrzyma przy zakupie multimedialnego tabletu Iriver ITQ700. Tym razem możecie przyjrzeć się stylistyce.

Obudowa multimedialnego tabletu Iriver ITQ700 została wykonana z plastiku, ale stosunkowo dobrej jakości. Wszystkie części są prawidłowo ze sobą sparowane i ja nie mam w tej kwestii żadnych wątpliwości. Całość prezentuje się pewnie i nie powinno się uszkodzić przy byle upadku. Ja podczas testu nie zauważyłem, aby jakaś część konstrukcji wystawała, bądź trzeszczała, czy wydawała inne nieprzyjemne dźwięki.

Wokół obudowy postawiono na całkowity minimalizm. Na boku znajdziemy tylko włącznik tabletu, regulację głośności, wejście audio, microUSB oraz czytnik kart pamięci. Z tyłu natomiast umieszczono dwa głośniki. Może to wydaje się teraz dużo, ale gdy tak patrzę na tablet to w ogóle tego nie widać. Wszystko jest ładnie „ukryte” i nie rzuca się w oczy.

Zobacz także: Unboxing Iriver ITQ700 [wideo]

Testowany sprzęt bardzo pewnie leży w dłoni. Mimo swoich stosunkowo małych wymiarów, to waga nie jest najmniejsza. Ale mi to kompletnie nie przeszkadza. Ja nie lubię lekkich, plastikowych zabawek, a Iriver ITQ700 na pewno taki nie jest.

Iriver ITQ700

Obraz 1 z 18

7-calowy tablet internetowy Iriver ITQ700.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz