0

Treelogic Brevis 705 3G 8GB – budżetowy tablet trafia do sprzedaży

Treelogic Brevis 705 3GTabletów z Androidem nigdy za dużo! Cieszy więc fakt, że na rynek trafia kolejne, budżetowe urządzenie, tym razem przygotowane przez firmę Treelogic. Mowa tutaj o modelu Brevis 705 3G 8GB, który może nie posiada wyśrubowanej specyfikacji, dla wielu konsumentów może okazać się jednak kuszącą ofertą.

Chociaż firma ta w naszym kraju nie należy do najpopularniejszych, to już u naszych wschodnich sąsiadów Rosjan, oferuje dosyć ciekawy zestaw tabletów po konkurencyjnych cenach. Wracając jednak do samego modelu Brevis 705 3G, to trafił on właśnie do sprzedaży.

Znajdujemy tutaj między innymi procesor Allwiner A10 o częstotliwości taktowania 1,1GHz oraz 7-calowy wyświetlacz 800×480 pikseli. Urządzenie posiada również 1GB pamięci RAM, 8GB pamięci wbudowanej, baterię o pojemności 3000 mAh oraz wbudowany modem 3G. Całość działa pod Androidem 4.0.

Dostępność w Polsce? W sieci ciężko znaleźć jakieś informacje ze strony producenta, poszukiwałbym więc go raczej wśród oferty firm importujących elektronikę użytkową na własną rękę 😉

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel