1

Hands-on Prestigio Multipad 2 Ultra Duo 8 3G [wideo]

Prestigio MultiPad 2 Ultra DUO 8.0 3GDo tej pory opublikowaliśmy już kilka autorskich materiałów związanych z tabletem Prestigio Multipad 2 Ultra Duo 8 3G. Tym razem zobaczcie wygląd na wideo.

Urządzenie Prestigio Multipad 2 Ultra Duo 8 3G mimo nie największych gabarytów ma całkiem dobrą specyfikację techniczną. Pracuje pod kontrolą dwurdzeniowego układu CPU ARM Cortex-A9, który jest wspierany akceleratorem graficznym 3D oraz pamięcią operacyjną 1 GB RAM. Wbudowana pamięć wynosi 8 GB, ale 6,7 GB dla użytkownika, ale można ją rozszerzyć za pomocą kart microSD lub dzięki 5 GB w chmurze.

Produkt Prestigio wykonany jest z plastiku, ale o dobrej gramaturze. Podczas testu raz spadł mi i na obudowie nie zauważyłem żadnych rys, a upadek był dość groźny. Mimo, że miałem taką nieprzyjemną sytuacje, to ostatecznie ocenia go pozytywnie. Tablet pewnie leży w dłoni i śmiało go użytkować za pomocą dwóch dłoni.

Zobacz także: Unboxing Prestigio MultiPad 2 Ultra Duo 8.0 3G [wideo]

Po bokach obudowy znajdziemy tylko kilka portów i przycisków. Użytkownik może skorzystać z regulacji głośności oraz klawisza blokady ekranu. Dodatkowo do tabletu można podłączyć dowolne akcesorium audio za pomocą wejścia jack 3,5 mm. U góry urządzenia, pod zaślepką, znajdziemy miejsce dla karty SIM oraz microSD.

Czy podoba się Wam ten sprzęt? Ja go polecam…

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz