0

Hands-on Iriver ITQ700 [wideo]

Iriver ITQ700Obecnie mamy sporo tabletów do testów i materiałów autorskich do przekazania, ale staramy się Wam dawkować te emocje 🙂 Dzisiaj możecie zobaczyć wygląd tabletu Iriver ITQ700 na wideo.

Obudowa multimedialnego tabletu Iriver ITQ700 została wykonana z plastiku, ale stosunkowo dobrej jakości. Wszystkie części są prawidłowo ze sobą sparowane i ja nie mam w tej kwestii żadnych wątpliwości. Całość prezentuje się pewnie i nie powinno się uszkodzić przy byle upadku. Ja podczas testu nie zauważyłem, aby jakaś część konstrukcji wystawała, bądź trzeszczała, czy wydawała inne nieprzyjemne dźwięki.

Wokół obudowy postawiono na całkowity minimalizm. Na boku znajdziemy tylko włącznik tabletu, regulację głośności, wejście audio, microUSB oraz czytnik kart pamięci. Z tyłu natomiast umieszczono dwa głośniki. Może to wydaje się teraz dużo, ale gdy tak patrzę na tablet to w ogóle tego nie widać. Wszystko jest ładnie „ukryte” i nie rzuca się w oczy.

Zobacz także: Unboxing Iriver ITQ700 [wideo]

Testowany sprzęt bardzo pewnie leży w dłoni. Mimo swoich stosunkowo małych wymiarów, to waga nie jest najmniejsza. Ale mi to kompletnie nie przeszkadza. Ja nie lubię lekkich, plastikowych zabawek, a Iriver ITQ700 na pewno taki nie jest.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz