0

Wystartowała aktualizacja Asusa MeMo Pad Smart 10 do Androida 4.2.1

MeMo Pad Smart 10ASUS, który jest jednym z najregularniejszych producentów, jeżeli chodzi o wypuszczanie aktualizacji systemowych swoich urządzeń mobilnych, rozpoczął właśnie wdrażanie update’u, dla jednego z najnowszych tabletów. Mowa tutaj o MeMo Pad Smart 10, którego użytkownicy powinni w najbliższym czasie mieć możliwość instalacji Androida 4.2.1.

Zaprezentowany po raz pierwszy po za kończeniu CES 2013 tablet, trafił na rynek z systemem w wersji 4.1. ASUS obiecywał jednak, że najpóźniej w drugim kwartale obecnego roku, udostępniona zostanie aktualizacja OS-a. Jak widać, ASUS ponownie nie rzucał słów na wiatr i pod koniec kwietnia najnowszy Jelly Bean jest w zasięgu MeMo Pad Smart 10.

Jak na razie, producent udostępnił wersję oprogramowania dla użytkowników amerykańskich. Jeżeli jednak po drodze nie wystąpią żadne utrudnienia, to w pozostałych częściach świata update powinien zawitać w przeciągu najbliższych kilku tygodni.

Nie pozostaje więc nic innego jak regularnie sprawdzać swój pasek powiadomień – bardzo możliwe, że już wkrótce pojawi się na nim informacja o aktualizacji over-the-air 😉

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel