1

MultiPad Prime Duo. Kolejny ciekawy tablet, z mocną specyfikacją, za 699 zł!

MultiPad Prime DuoFirma Prestigio wprowadza do sprzedaży multimedialny tablet internetowy MultiPad Prime Duo z dwurdzeniowym procesorem, wyświetlaczem IPS oraz aparatem fotograficznym o matrycy 5 megapikseli. Wszystko za 699 zł!

Do głównych atrybutów modelu Prime Duo należy dwurdzeniowy procesor RK3066 opary na architekturze ARM Cortex A9 taktowany zegarem 1.6GHz. Funkcjonalność obliczeniową jednostki napędowej wspomaga czterordzeniowy chip graficzny Mali 400MP.

Najważniejszym elementem każdego tabletu internetowego jest wyświetlacz, dlatego ocena jego jakości często determinuje ocenę całego urządzenia. Producent zaimplementował ośmiocalowy panel o rozdzielczości 1024 x 768 pikseli, gwarantujący intensywne nasycenie kolorów. Wbudowana matryca IPS z podświetleniem LED sprawia, że kąty widzenia są znacznie większe, a zatem użytkownik ma możliwość korzystania z urządzenia w dowolnym położeniu bez utraty jakości prezentowanych treści.

Producent wyposażył MultiPada Prime Duo w dwa aparaty – frontowy do wideo rozmów o rozdzielczości 0.3MPx oraz główny, tylny posiadający matrycę aż 5MPx. 16GB wewnętrznej pamięci, slot na karty SD do 32GB, złącze mini HDMI, microUSB oraz czterokierunkowy sensor położenia – to kolejne mocne właściwości urządzenia. MultiPad od Prestigio działa pod kontrolą Androida ICS w wersji 4.1, a długie godziny pracy zapewnia mu akumulator o mocy 4400mAh.

Zobacz także: MultiPad 2 Ultra Duo 8.0 3G. Wydajny tablet z modemem 3G. Do podróży

Na uwagę zasługuje także fakt, że MultiPad waży 360 gramów, co sprzyja podróżowaniu i mobilnemu trybowi pracy. W zestawie jak zwykle znajdziemy eleganckie, skórzane etui, za pomocą którego można także usypiać i wybudzać system – wystarczy wsunąć lub wysunąć urządzenie z pokrowca. W pudełku znajdują się ponadto: kabel USB oraz OTG, przydatna przejściówka umożliwiająca podłączenie na przykład telefonu komórkowego.

Prestigio MultiPad Prime Duo

Marka Prestigio słynie z oferowania użytkownikom wartości dodanej do urządzeń. Producent zapewnia aktualizacje systemowe za pomocą funkcji OTA oraz autorskiego NASP (New Application Service Prestigio). Użytkownik otrzymuje monit o dostępnych nowych wersjach programów i aplikacji. Aktualizacja przebiega bezprzewodowo, za pomocą jednego kliknięcia. Pobrany pakiet instalowany jest automatycznie. Oprócz tego w pakiecie znajduje się darmowy program Office Pro, który zapewnia możliwość tworzenia i edytowania dokumentów takich jak pliki tekstowe, prezentacje i arkusze kalkulacyjne.

Zobacz także: MultiPad Note 8.0. Graficzny tablet z Androidem 4.1 za 1299 zł

620 000 wirtualnych książek w 22 językach, w tym ponad 30 000 za darmo (3000 w języku polskim) na prestigioplaza.com. 25% zniżki na e-książki w ciągu 6 miesięcy od rejestracji urządzenia Prestigio. Bezpłatna aplikacja eReader App 3.0 z Adobe DRM

Cena: 699 zł.

Jak dla mnie jest to bardzo ciekawa propozycja, bo za 699 zł dostaniemy naprawdę mocny sprzęt. Jakość wykonania też powinna stać na wysokości zdania. Już jeden sprzęt testowałem tej marki i pod tym względem nie narzekałem.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz