0

Wyciekła specyfikacja tabletu ZTE V72A

ZTEChociaż ZTE początkowo nie miało w planach wypuszczenia żadnego nowego urządzenia do końca tego roku, to wstępne założenia przedsiębiorstwa uległy znacznej zmianie. Oprócz kilku smartfonów działających na chipie nVidia Tegra 4, producent chce wypuścić na rynek również tablet, którego specyfikacja właśnie wyciekła do sieci.

Mowa tutaj o modelu ZTE V72A ,który zaoferować może naprawdę ponadprzeciętną specyfikację. W połączeniu z atrakcyjną ceną otrzymujemy ciekawą propozycję, która powinna przyciągnąć uwagę niejednego konsumenta. Z czym mamy tutaj do czynienia? Już sprawdzamy!

ZTE V72A to między innymi 7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1024×600 pikseli, dwurdzeniowy procesor Qualcomm MSM8225 o częstotliwości taktowania 1,2GHz oraz 1GB pamięci operacyjnej. Dodać należy do tego wbudowaną pamięć 4GB, dwa aparaty (tylni 2mpix, przedni VGA), obecność wszystkich niezbędnych slotów oraz baterię o pojemności 4000 mAh.

Chociaż dokładna cena oraz informacje o premierze nie zostały jeszcze podane, to tablet na rynek trafić powinien jeszcze w tym roku. ZTE jest natomiast znane z produkcji budżetowych tabletów, spodziewałbym się więc atrakcyjnej oferty 😉

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel