3

Samsung Galaxy Note III z plastikowym wyświetlaczem OLED?

Samsung Galaxy Note IIISamsung przymierza się do zaprezentowania pierwszego plastikowego wyświetlacza OLED, co będzie miało miejsce za sprawą urządzenia Galaxy Note III. Chociaż są to jak na razie pogłoski, to SamMobile zazwyczaj nie myli się co do swoich przewidywań, więc próbowałbym odnaleźć w tej informacji chociaż odrobiny prawdy. 😉

Kolejna generacja tabfonu od Samsunga zaprezentowana ma być podczas targów IFA 2013 razem z tabletem Galaxy Tab 3 już we wrześniu. Urządzenia do sprzedaży trafią najprawdopodobniej w ostatnim kwartale bieżącego roku.

Wszystko wskazuje na to, że nowy wyświetlacz będzie cieńszy od tego, który oferował Galaxy Note II. Rozdzielczość cały czas pozostaje tajemnicą, spodziewałbym się jednak jakości Full HD.

Według ostatnich informacji, które wyciekły do sieci, Galaxy Note III ma posiadać ekran o przekątnej 5,9 cala oraz zaadoptować większość specyfikacji z Galaxy S4, dodając do nich delikatne poprawki. Czy możemy liczyć na wzrost pamięci operacyjnej do 3GB? Szczerze mówiąc, nie byłbym zaskoczony. 🙂

Czy zastąpienie szkła plastikiem w wyświetlaczu urządzenia jest czymś przełomowym dla samego użytkownika? Jak się okazuje, może mieć spore znaczenie w użytkowaniu urządzenia. Powłoka plastiku będzie bowiem o wiele cieńsza od tej szklanej, zapewniając więcej miejsca na zamontowanie bardziej pojemnej baterii, zwiększając jednocześnie żywotność.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel